Lenicyst Retard10
BAYER

Lenicyst Retard10

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,770.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Lenicyst është një suplement bimor me boronicë, Uva ursi dhe Grapefruit që përdoret për të ruajtur shëndetin e traktit urinar.
Boronica e kuqe dhe Uva ursi kanë veti antioksiduese dhe ulin rrezikun e infeksioneve të veshkave, fshikëzës dhe uretrës dhe ulin inflamacionin.
    Shpërndaje