BRONCHOSTOP
BRONCHOSTOP

BRONCHOSTOP

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 542.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Bronchostop® Shurup për kollën me lëndë aktive krejtësisht bimore, duke e bërë të parëndësishme pyetjen "kollë e thatë ose produktive". Ai ka dy lëndë aktive natyrale, për të zbutur kollën e thatë dhe për të siguruar ekspektorim në rast të kollës produktive. Si ekspektorant shkrin mukusin; si qetësues zvogëlon nxitjen për kollë.

  • Përbëhet nga ekstrakti i bimës së trumzës dhe ekstrakti i rrënjës së mullagës
  • Qetëson kollën e thatë
  • Siguron ekspektorimin e mukusit
  • Shije aromatike, frutash
Shpërndaje