Blood Pressure Monitor
Norditalia

Blood Pressure Monitor

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 5,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Monitor për matjen presionit të gjakut plotësisht automatik.  Vendoset në pjesën  e sipërm të krahut .

  • Jashtëzakonisht i saktë. Lehtë për t’u përdorur: matni me shtypjen e një butoni.
  • Ekran LCD i madh i lehtë për t’u lexuar.
  • 120 memorie me datën dhe kohën dhe mesataren e tre matjeve të fundit.
  • Tregues i pulsit dhe presionit të çrregullt të gjakut jashtë vlerave të sugjeruara.

Shpërndaje