Bioscalin Tricoage Tableta kundër rënies së flokëve
Bioscalin

Bioscalin Tricoage Tableta kundër rënies së flokëve

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,120.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Shtojcë ushqimore për gratë në periudhën e menopauzës që kombinon të gjithë përvojën e Giuliani dhe inovacionin për të kryer një veprim shumë të synuar kundër rënies dhe rrallimit progresiv të flokëve. Tabletat Tricovel TricoAGE45 + promovojnë rritjen e flokëve të shëndetshëm dhe kundërveprojnë Alopecinë Androgjenetike Femërore në vetëm 2 muaj, siç provohet nga një studim klinik i kontrolluar. Rezultati është një flokë më i fortë, më i plotë, më i trashë dhe  i shëndetshëm dhe i bukur. 

Përdorimi: 1 tabletë në ditë, mundësisht në mëngjes ose vakt kryesor. Rekomandohet një trajtim prej 3 muajsh.


Shpërndaje