Bioscalin TricoAGE 45+ Balsam 200ml
Bioscalin

Bioscalin TricoAGE 45+ Balsam 200ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,875.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Flokët e dobësuar fitojnë butësi dhe shkëlqim me balsamin  TricoAGE 45+ Anti-aging.

Aplikimi i  balsamit pas larjes së flokëve është sekreti për ti mbajtur të butë, të mëndafshtë dhe me shkëlqim, larje pas larje. Ndjekja e një rutine bukurie bëhet e domosdoshme, për më tepër kur shenjat e viteve që kalojnë bëhen më të dukshme. Tek gratë, ndyshimet hormonale që ndodhin në trup pas moshës 45 vjeç, gjatë dhe pas menopauzës, mund ti bëjnë flokët më të dobët, më të holle dhe dukshëm më të thatë.

E formuluar specifikisht nga Laboratoret Giuliani për të rivendosur fortësinë, butësinë dhe shkëlqimin tek flokët e hollë dhe të dobësuar,  Balsami Bioscalin ® TricoAGE 45+ është produkti ideal për të ushqyer flokët dhe për ti mbajtur të butë dhe të mbrojtur.

Përdorimi:

Aplikojeni pas larjes në flokë të lagur duke e shpërndarë në të gjithë gjatesinë, lëreni të veproje 3-5 minuta dhe shplajeni.


Shpërndaje