BioNike WP VOLUME MASCARA Water-resistant
BioNike WP VOLUME MASCARA Water-resistant
BioNike

BioNike WP VOLUME MASCARA Water-resistant

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Rimel voluminoz rezistent ndaj ujit. I testuar oftalmologjikisht. I përshtatshëm për sy sensitiv dhe persona që mbajnë lente kontakti.

Linjë e make up-it dizenjuar posaçërisht për lekurat sensitive. Nuk përmban konservant, parfum dhe gluten.

Përbërësit: aqua (water), CI77499 (iron oxides), synthetic beeswax, polyethylene, stearic acid, glyceryl stearate, polyurethane-35, acacia senegal gum, butylene glycol, oryza sativa cera (oryza sativa (rice) bran wax), polybutene, VP/eicosene copolymer, copernicia cerifera cera (copernicia cerifera (carnauba) wax), aminomethyl propanol, pentylene glycol, hydroxyethylcellulose, cellulose.


Shpërndaje