BioNike SKY LINER High definition eyeliner
BioNike SKY LINER High definition eyeliner
BioNike SKY LINER High definition eyeliner
BioNike

BioNike SKY LINER High definition eyeliner

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,300.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Penel i ri për sytë, lehtësisht i aplikueshëm nga të gjithë. Thahet shpejt dhe qëndron gjatë gjithë ditës. I testuar oftamologjikisht. I përshtatshëm dhe për personat që mbajnë lente.

Linjë e make up-it dizenjuar posaçërisht për lekurat sensitive. Nuk përmban konservant, parfum dhe gluten.

Përbërësit: aqua (water), CI 77499 ( iron oxides), pentylene glycol, PVP, methylpropanediol, butylene glycol, polysorbate 20, ammonium acrylates copolymer, ethylhexylglycerin, sodium acrylates copolymer, simethicone, caprylyl glycol, phenylpropanol.


Shpërndaje