BioNike SHINE ON Nr.5.4
BioNike SHINE ON Nr.5.4
BioNike

BioNike SHINE ON Nr.5.4

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,300.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Bojë flokësh pa amoniak, pa gluten, pa fenilenediamine, pa konservante, pa resorcinol, e testuar për nikelin, e disponueshme në 20 ngjyra të ndryshme. Kjo bojë jep një ngjyrë me intesitet të lartë, duke u perkujdesur për flokët dhe skalpin.

Përmban:

  • Proteina të hidrolizuara të orizit: kanë një efekt mbrojtës dhe hidratues tek kutikulat e flokëve.
  • Fitosterole Brassica campestris: redukton dëmtimin e kutikulave.
  • Glikol decileni: lehtëson shpëlarjen e bojës.

Paketimi përmban: 

  • 1 bojë flokësh- 50 ml 
  • 1 shishe e tejdukshme 75 ml (përmban 25 ml peroksid hidrogjeni) 
  • 1 Shampo flokësh Defence Ultra-Gentle- 15 ml
  • 1 maskë Defence Hair Dermosoothing Rebalancing Mask- 15 ml
  • 1 Fletë udhëzimi
  • 1 palë doreza 1 përdorimshe

Shpërndaje