BioNike SHINE ON HIGH SENSITIVITY Nr.10.3
BioNike SHINE ON HIGH SENSITIVITY Nr.10.3
BioNike

BioNike SHINE ON HIGH SENSITIVITY Nr.10.3

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,300.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Bojë flokësh me tolerancë të lartë, e përshtatshme për femra shtatëzane dhe femra që bëjnë kimioterapi. Mbron flokun nga dëmtimet, si dhe i dhuron atij një ngjyrë plot shkëlqim, që zgjat. E disponueshme në 4 ngjyra.

Nuk përmban:

 • Amonjak
 • Rezorcinol
 • Fenilenediamine
 • Konservues
 • Gluten
 • E testuar për nikelin.

Përmban:

 • Proteinat e hidrolizuara të orizit- kanë një efekt mbrojtës dhe hidratues.
 • Fitosterole të Brassica campestris- zvogëlojne dëmtimin e kutikulës.
 • Decylen Glikol- lehtëson përzierjen e bojës.

Paketimi përmban:

 • Bojë flokësh, 50 ml 
 • Peroksid hidrogjeni, 75 ml 
 • Shampo flokësh DEFENCE ULTRA-GENTLE 15 ml
 • Maskë DEFENCE HAIR DERMOSOOTHING REBALANCING MASK 15 ml
 • 1 Letër udhezimi
 • 1 palë doreza një përdorimshe

Shpërndaje