BioNike SHINE ON FAST Nr.300
BioNike SHINE ON FAST Nr.300
BioNike

BioNike SHINE ON FAST Nr.300

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Boja e flokëve SHINE ON FAST lyen flokët tuaj për vetëm 10 minuta. Mbulon thinjat dhe ju dhuron një ngjyrë natyrale që zgjat, pa dëmtuar flokun apo skalpin e kokës. E disponueshme në 5 ngjyra. Përmban vaj shege dhe fitosterole, të cilat mbrojne flokun nga dëmtimi; proteina Kashmiri, të pasura me keratinë riparojnë dhe zbusin flokët tuaj dhe proteina orizi, të cilat hidratojnë dhe mbrojnë kutikulën e flokut.

Nuk përmban:

  • Amonjak
  • Rezorcinol
  • Fenilenediamine
  • Konservues
  • Gluten
  • E testuar për nikelin

Përbërësit: aqua (water), cocamide MEA, glyceryl stearate, cetearyl alcohol, stearic acid, ethanolamine, palmitic acid, toluene-2,5-diamine sulfate, glycerin, C12-13 alkyl lactate, bis-diglyceryl polyacyladipate-2, tri-C14-15 alkyl citrate, ceteareth-25, sodium hydrosulfite, ascorbic acid, sodium gluconate, punica granatum seed oil, hydrolyzed keratin, hydrolyzed rice protein, decylene glycol, p-aminophenol, 4-amino-2-hydroxytoluene, 1-naphthol, 2-methylresorcinol, 2,4-diaminophenoxyethanol HCl, 4-chlororesorcinol, m-aminophenol, ethoxydiglycol.


Shpërndaje