BioNike NUDE SERUM Liquid foundation SPF15 30ml
BioNike NUDE SERUM Liquid foundation SPF15 30ml
BioNike NUDE SERUM Liquid foundation SPF15 30ml
BioNike NUDE SERUM Liquid foundation SPF15 30ml
BioNike NUDE SERUM Liquid foundation SPF15 30ml
BioNike

BioNike NUDE SERUM Liquid foundation SPF15 30ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 4,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Fondatinë likuide me efekt anti-rrudhë, me Spf 15. Qëndron e pandryshuar deri në 8 orë. E përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës. E disponueshme në 3 nuanca (601 -602- 603)

Linjë e make up-it dizenjuar posaçërisht për lekurat sensitive. Nuk përmban konservant, parfum dhe gluten.

Përbërësit: isododecane, dimethicone, trimethylsiloxyphenyl dimethicone, vinyl dimethicone/methicone silsesquioxane crosspolymer, talc, PEG-10 dimethicone, disiloxane, ethylhexyl methoxycinnamate, alcohol denat., disteardimonium hectorite, propylene carbonate, polymethylsilsesquioxane, stearic acid, caprylic/capric triglyceride, sinorhizobium meliloti ferment filtrate, aqua (water), phospholipids, olea europaea fruit oil (olea europaea (olive) fruit oil), geranylgeranylisopropanol, cetyl hydroxyethylcellulose, ascorbyl palmitate, tocopheryl acetate, lecithin, retinyl palmitate, linoleic acid, lycopene. [+/- : CI 77891 (titanium dioxide), CI 77499 (iron oxides), CI 77492 (iron oxides), CI 77491 (iron oxides)]


Shpërndaje