BioNike Micro-exfoliating Scrub
BioNike

BioNike Micro-exfoliating Scrub

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,470.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Me një strukturë të pasur, të butë dhe me një përmbajtje të lartë lipidesh, ky trajtim eksfoliant duhet të përdoret një herë ose dy herë në javë për të ndihmuar në shkëputjen e qelizave të vdekura nga sipërfaqja e lëkurës dhe përmirësimin e qarkullimit të qelizave, duke e lënë fytyrën të freskët dhe rrezatuese. Ka agjentë pastrimesh me madhësi të ndryshme të cilët punojnë butësisht, por ndryshe për ta lënë lëkurën në mënyrë perfekte të lëmuar.

    Përdorimi: Aplikoni 1-2 herë në javë dhe masazhojeni në fytyrë dhe qafë duke shmangur zonën e syve, pastaj shpëlajeni me kujdes.

    Përbërësit: aqua (water), glycerin, glyceryl stearate, butyrospermum parkii butter (butyrospermum parkii (shea) butter), cellulose, isopropyl palmitate, petrolatum, prunus amygdalus dulcis oil (prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil), simmondsia chinensis seed oil (simmondsia chinensis (jojoba) seed oil), dimethicone, pentylene glycol, titanium dioxide, peg-100 stearate, cetearyl alcohol, mannan, panthenol, hydrogenated c12-18 triglycerides, hydroxyethyl acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, rosa centifolia flower water, carapa guaianensis seed powder, inulin lauryl carbamate, squalane, caprylyl glycol, sodium stearoyl lactylate, polysorbate 60, xanthan gum, trisodium ethylenediamine disuccinate.


    Shpërndaje