BioNike MAT-ZONE Mattifying foundation SPF15 30ml
BioNike MAT-ZONE Mattifying foundation SPF15 30ml
BioNike MAT-ZONE Mattifying foundation SPF15 30ml
BioNike MAT-ZONE Mattifying foundation SPF15 30ml
BioNike MAT-ZONE Mattifying foundation SPF15 30ml
BioNike MAT-ZONE Mattifying foundation SPF15 30ml
BioNike MAT-ZONE Mattifying foundation SPF15 30ml
BioNike MAT-ZONE Mattifying foundation SPF15 30ml
BioNike

BioNike MAT-ZONE Mattifying foundation SPF15 30ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,150.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Fondatinë me spf 15, me efekt mat, për lekura mikse dhe të yndyrshme. Matifikon lëkurën, minimizon poret dhe imperfeksionet. Testuar të jete jokomedogjenike (nuk krijon pika të zeza). E disponueshme në 5 ngjyra (401-405)

Linjë e make up-it dizenjuar posaçërisht për lekurat sensitive. Nuk përmban konservant, parfum dhe gluten.

Përbërësit: aqua (water), cyclopentasiloxane, nylon-12, ethylhexyl methoxycinnamate, lauryl PEG-9 polydimethylsiloxyethyl dimethicone, cyclohexasiloxane, isodecyl neopentanoate, talc, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, PEG-10 dimethicone, pentylene glycol, trimethylsiloxysilicate, aluminum magnesium hydroxide stearate, HDI/trimethylol hexyllactone crosspolymer, titanium dioxide, silica, ethylhexylglycerin, glyceryl caprylate, sodium chloride, triethoxycaprylylsilane, hydrogen dimethicone, aluminum hydroxide, tocopheryl acetate, moringa oleifera seed oil, theobroma cacao extract (theobroma cacao (cocoa) extract), glycerin, caprylic/capric triglyceride, pistacia lentiscus gum (pistacia lentiscus (mastic) gum), lecithin, tetrasodium EDTA. [+/- : CI 77891 (titanium dioxide), CI 77499 (iron oxides), CI 77492 (iron oxides), CI 77491 (iron oxides)]


Shpërndaje