BioNike LUMINIZER Illuminating concealer 2ml
BioNike LUMINIZER Illuminating concealer 2ml
BioNike LUMINIZER Illuminating concealer 2ml
BioNike LUMINIZER Illuminating concealer 2ml
BioNike LUMINIZER Illuminating concealer 2ml
BioNike

BioNike LUMINIZER Illuminating concealer 2ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,300.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Mbulon rrathët e zinj poshtë syve dhe imperfeksionet e lëkurës. Ka një teksturë fluide dhe vjen me një aplikator në formë stilolapsi. I testuar oftalmologjikisht. E disponueshme në 3 nuanca.

Linjë e make up-it dizenjuar posaçërisht për lekurat sensitive. Nuk përmban konservant, parfum dhe gluten.

Përbërësit: aqua (water), dimethicone, propylene glycol dicaprylate/dicaprate, pentylene glycol, dicaprylyl carbonate, cetyl PEG/PPG-10/1 dimethicone, disteardimonium hectorite, PEG-12 dimethicone, ethylene/acrylic acid copolymer, sodium chloride, polymethylsilsesquioxane, HDI/trimethylol hexyllactone crosspolymer, ethylhexylglycerin, aluminum hydroxide, sodium lauroyl glutamate, tocopheryl acetate, disodium EDTA, moringa oleifera seed oil, caprylic/capric triglyceride, lysine, theobroma cacao extract (theobroma cacao (cocoa) extract), magnesium chloride, sodium hyaluronate, tocopherol, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate. [+/- : CI 77891 (titanium dioxide), CI 77499 (iron oxides), CI 77492 ( iron oxides), CI 77491 (iron oxides), CI 77007 (ultramarines)]


Shpërndaje