BioNike LIP DESIGN Lip Pencil
BioNike LIP DESIGN Lip Pencil
BioNike LIP DESIGN Lip Pencil
BioNike LIP DESIGN Lip Pencil
BioNike LIP DESIGN Lip Pencil
BioNike LIP DESIGN Lip Pencil
BioNike LIP DESIGN Lip Pencil
BioNike

BioNike LIP DESIGN Lip Pencil

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 900.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Laps për buzët me një teksturë të butë e të lëmuar. Ndihmon në konturimin e buzës. I pasur me dyllra dhe vajra natyral. I disponueshëm në 6 ngjyra (202 deri 207)

Linjë e make up-it dizenjuar posaçërisht për lekurat sensitive. Nuk përmban konservant, parfum dhe gluten.

Përbërësit: octyldodecyl stearoyl stearate, C10-18 triglycerides, copernicia cerifera cera (copernicia cerifera (carnauba) wax), myristyl lactate, hydrogenated vegetable oil, mica, candelilla cera (euphorbia cerifera (candelilla) wax), rhus succedanea fruit cera (rhus succedanea fruit wax), olus oil, silica, polyglyceryl-2 oleate, cera alba (beeswax), polyhydroxystearic acid, tocopheryl acetate. [+/- : CI 77891 (titanium dioxide), CI 77742 (manganese violet), CI 77499 (iron oxides), CI 77492 (iron oxides), CI 77491 (iron oxides), CI 45410 (Red 27 lake), CI 42090 (Blue 1 lake), CI 15985 (yellow 6 lake),CI 15850 (red 6), CI 15850 (red 7 lake), mica]


Shpërndaje