BioNike GLAM TOUCH Creamy blush Chubby Stick 6g
BioNike GLAM TOUCH Creamy blush Chubby Stick 6g
BioNike GLAM TOUCH Creamy blush Chubby Stick 6g
BioNike GLAM TOUCH Creamy blush Chubby Stick 6g
BioNike

BioNike GLAM TOUCH Creamy blush Chubby Stick 6g

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,250.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

“Blusher” kremoz, për theksimin e mollëzave, me një teksturë të lëmuar si mëndafsh. E disponueshme në 2 nuaca (101-Peche, 102-Tulipe).

Linjë e make up-it dizenjuar posaçërisht për lekurat sensitive. Nuk përmban konservant, parfum dhe gluten.

Përbërësit: dicaprylyl carbonate, mica, dipentaerythrityl hexaisononanoate, dicalcium phosphate dihydrate, polymethylsilsesquioxane, caprylic/capric triglyceride, glyceryl tribehenate/isostearate/eicosandioate, hexyldecyl laurate, hexyldecanol, trimethylolpropane triisostearate, synthetic wax, candelilla cera (euphorbia cerifera (candelilla) wax), synthetic fluorphlogopite, caprylyl glycol, tocopherol, beta-sitosterol, squalene, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate. [+/-: CI 77891 (titanium dioxide), CI 77491 (iron oxides), CI 77163 (bismuth oxychloride), CI 15850 (red 6), CI 15850 (red 7 lake)]


Shpërndaje