BioNike CORRECTIVE Stick Foundation SPF30
BioNike CORRECTIVE Stick Foundation SPF30
BioNike CORRECTIVE Stick Foundation SPF30
BioNike CORRECTIVE Stick Foundation SPF30
BioNike CORRECTIVE Stick Foundation SPF30
BioNike CORRECTIVE Stick Foundation SPF30
BioNike CORRECTIVE Stick Foundation SPF30
BioNike CORRECTIVE Stick Foundation SPF30
BioNike

BioNike CORRECTIVE Stick Foundation SPF30

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,750.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Fondatinë në formë “stick-u” me SPF 30, me mbulim të lartë, i lehtë për tu aplikuar. I përshtatshëm për lëkurat sensitive dhe intolerante me probleme me diskolorimin. Mbulon në menyre perfekte njollat e lëkurës të lokalizuara si dhe ato të përhapura në zona më të mëdha të lëkurës, në fytyrë dhe trup. Rezistent ndaj ujit dhe djersitjes. I disponueshëm në 5 ngjyra.

Përbërësit: phenyl trimethicone, C12-15 alkyl benzoate, dimethicone, synthetic wax, ethylhexyl methoxycinnamate, mica, zinc oxide, VP/hexadecene copolymer, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, silica, lauroyl lysine, polyhydroxystearic acid. [+/-: CI 77891 (titanium dioxide), CI 77499 (iron oxides), CI 77492 (iron oxides), CI 77491 (iron oxides)]


Shpërndaje