BioNike CORRECTIVE FLUID Foundation SPF30 40ml
BioNike CORRECTIVE FLUID Foundation SPF30 40ml
BioNike CORRECTIVE FLUID Foundation SPF30 40ml
BioNike CORRECTIVE FLUID Foundation SPF30 40ml
BioNike CORRECTIVE FLUID Foundation SPF30 40ml
BioNike CORRECTIVE FLUID Foundation SPF30 40ml
BioNike CORRECTIVE FLUID Foundation SPF30 40ml
BioNike

BioNike CORRECTIVE FLUID Foundation SPF30 40ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,750.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Fondatinë fluide me SPF 30, për lekurat sensitive dhe me probleme me diskolorimin. Mbulon në mënyrë perfekte njollat e lëkurës të lokalizuara si dhe ato të përhapura në zona më të mëdha të lëkurës. Bazohet në një formulë të veçantë që i jep produktit një teksturë të lehtë që zgjat dhe e bën atë lehtësisht të aplikueshëm në lëkurë. I disponueshëm në 5 ngjyra.

Përbërësit: aqua (water), cyclopentasiloxane, isododecane, talc, ethylhexyl methoxycinnamate, zinc oxide, ethylhexyl salicylate, PEG-10 dimethicone, trimethylsiloxysilicate, propanediol, cetyl PEG/PPG-10/1 dimethicone, polysilicone-11, glyceryl caprylate, sodium chloride, hydrogen dimethicone, hydroxyacetophenone, magnesium sulfate, triethoxycaprylylsilane, aluminum hydroxide, disteardimonium hectorite, glyceryl undecylenate, propylene carbonate, laureth-12. [+/-: CI 77891 (titanium dioxide), CI 77499 (iron oxides), CI 77492 (iron oxides), CI 77491 (iron oxides)]

 


Shpërndaje