BioNike Cleansing Mousse
BioNike

BioNike Cleansing Mousse

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,700.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Shkumë e butë e rekomanduar për pastrimin e lëkurës së ndjeshme dhe intolerante të fytyrës. Sistemi special i shpërndarjes bën një shkumë të butë që heq papastërtitë nga lëkura, duke respektuar ekuilibrin e lëkurës dhe neutralizon efektin e tharjes së lëkurës , duke e lënë lëkurën të freskët të butë.

    Përdorimi: Vendosni 1, 2 doza me madhësi arre të produktit në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore dhe duke shmangur zonën e syve, më pas shpëlajeni.

    Përbërësit: aqua (water), glycerin, butylene glycol, propylene glycol, poloxamer 184, polysorbate 20, PEG-200 hydrogenated glyceryl palmate, sodium myreth sulfate, sodium lauroyl glutamate, PEG-6 caprylic/capric glycerides, sodium lauroyl methyl isethionate, sodium lauroamphoacetate, caprylyl glycol, PEG-7 glyceryl cocoate, ethylhexylglycerin, lactic acid, cocamide MIPA, caprylhydroxamic acid, rosa centifolia flower water, ormenis multicaulis oil, disodium EDTA.


    Shpërndaje