BioNike Baby&Kid Spray Lotion SPF30 125ml
BioNike

BioNike Baby&Kid Spray Lotion SPF30 125ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,100.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Spraj me mbrojtje të lartë, lehtësisht i aplikueshëm, për bebet dhe fëmijët. Falë kompleksit "NETWORK EXPERT" ofron një mbulim maksimal të lëkurës dhe një performancë maksimale të filtrave.

  • Ofron mbrojtje të trefishtë ndaj rrezeve UVA, UVB dhe IR.
  • Shumë rezistent ndaj ujit.
  • Testuar për të qenë rezistent ndaj rërës.

Përdormi: Aplikoni para ekspozimit në diell dhe përsëriteni aplikimin shpesh. Shkundni SHISHENpara përdorimit. Mos spërkatni direkt në fytyrë. Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me rrobat. 

Përbërësit: aqua (water), diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate, ethylhexyl methoxycinnamate, dibutyl adipate, C12-15 alkyl benzoate, caprylic/capric triglyceride, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, ethylhexyl triazone, pentylene glycol, aluminum starch octenylsuccinate, triacontanyl PVP, dicaprylyl carbonate, poloxamer 407, sodium stearoyl glutamate, niacinamide, lactobacillus ferment, panthenol, allantoin, tocopheryl acetate, sodium carboxymethyl beta-glucan, carnosine, dimethicone, PPG-12/SMDI copolymer, caprylyl glycol, ethylhexylglycerin, glycerin, caprylhydroxamic acid, hydroxypropyl methylcellulose, lactic acid, xanthan gum, trisodium ethylenediamine disuccinate.


Shpërndaje