BioNike Baby&Kid Soothing After Sun Lotion 125ml
BioNike

BioNike Baby&Kid Soothing After Sun Lotion 125ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,450.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Locion hidratues, qetësues dhe riparues për lëkurën e bebeve dhe fëmijëve pas ekspozimit në diell. Përmban:

  • Acid 18-beta-glicirretinik
  • Pantenol (provitamin B5)
  • Alantoine
  • Kompleksi PRO REPAIR

Përdorimi: Vendoseni në fytyrë dhe trup pas çdo ekspozimi në diell, pasi të keni larë fëmijën tuaj.

Përbërësit: aqua (water), octyldodecanol, cyclopentasiloxane, paraffinum liquidum (mineral oil), polysorbate 60, glycerin, C12-15 alkyl benzoate, butylene glycol, sorbitan stearate, dimethicone, panthenol, niacinamide, glyceryl stearate, urea, tocopheryl acetate, menthyl lactate, bisabolol, allantoin, aluminum starch octenylsuccinate, carnosine, sodium carboxymethyl beta-glucan, glycyrrhetinic acid, polysorbate 20, caprylyl glycol, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, myrtus communis leaf water, mentha piperita leaf water (mentha piperita (peppermint) leaf water), batyl alcohol, sodium carbomer, hydroxypropyl guar, pentylene glycol, caprylhydroxamic acid, polyquaternium-6, trisodium ethylenediamine disuccinate.


Shpërndaje