BioNike ANTI-BLEMISH Stick concealer 4 ml
BioNike ANTI-BLEMISH Stick concealer 4 ml
BioNike ANTI-BLEMISH Stick concealer 4 ml
BioNike ANTI-BLEMISH Stick concealer 4 ml
BioNike

BioNike ANTI-BLEMISH Stick concealer 4 ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,350.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Korrektor i butë dhe kremoz, i cili mbulon parregullsitë e lëkurës si; rrathët e zinj të syve, njollat kafe dhe puçrrat . I disponueshem ne tre nuanca( 00-01-02 )

Linjë e make up-it dizenjuar posaçërisht për lekurat sensitive. Nuk përmban konservant, parfum dhe gluten.

Përbërësit: caprylic/capric triglyceride, ricinus communis seed oil (ricinus communis (castor) seed oil), triethylhexanoin, ethylhexyl palmitate, candelilla cera (euphorbia cerifera (candelilla) wax), behenyl beeswax, stearyl beeswax, ozokerite, synthetic beeswax, talc, HDI/trimethylol hexyllactone crosspolymer, cyclopentasiloxane, polyethylene, silica, dimethicone/vinyl dimethicone crosspolymer, moringa oleifera seed oil, tocopheryl acetate, helianthus annuus seed oil (helianthus annuus (sunflower) seed oil), theobroma cacao extract (theobroma cacao (cocoa) extract), tocopherol.

 


Shpërndaje