BioNike 3D MASCARA
BioNike 3D MASCARA
BioNike

BioNike 3D MASCARA

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Rimel me efekt 3D : siguron volum, gjatësi dhe përkulje të qerpikëve. I testuar oftalmologjikisht në sy të ndjeshem dhe persona që mbajnë lente.

Linjë e make up-it dizenjuar posaçërisht për lekurat sensitive. Nuk përmban konservant, parfum dhe gluten.

Përbërësit: aqua (water), CI 77499 (iron oxides), synthetic beeswax, glyceryl stearate, acacia senegal gum, cera alba (beeswax), stearic acid, butylene glycol, synthetic wax, palmitic acid, oryza sativa cera (oryza sativa (rice) bran wax), polybutene, ozokerite, VP/eicosene copolymer, hydrogenated vegetable oil, copernicia cerifera cera (copernicia cerifera (carnauba) wax), CI 77007 (ultramarines), aminomethyl propanol, phenethyl alcohol, stearyl stearate, ethylhexylglycerin, hydroxyethylcellulose, glycerin, panthenol, biotinoyl tripeptide-1


Shpërndaje