BioNike Defence Boost Antioxidant Concentrate
BioNike

BioNike Defence Boost Antioxidant Concentrate

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,800.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Trajtimi i përqendruar i formuluar me vitaminë C të stabilizuar që mikrokapsulohet në niozome, një teknologji e fundit që garanton bio-disponueshmëri më të madhe dhe rrit vetitë antioksiduese të përbërësit. Lëkura do të duket më rrezatuese dhe shenjat e lodhjes do të zvogëlohen që nga aplikimet e para. 
Pa alkool.

    Përdorimi: Përdorni produktin në 3-4 cikle në vit. Aplikoni një herë në ditë në mbrëmje së bashku me trajtimin tuaj të zakonshëm.

    Përbërësit: aqua (water), pentylene glycol, 3-O-ethyl ascorbic acid, hexylene glycol, sarcosine, lactobacillus ferment, polyglyceryl-6 laurate, polyglyceryl-10 oleate, sodium acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, honokiol, magnolol, arginine, C15-19 alkane, sorbitan palmitate, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, polyglycerin-6.


    Shpërndaje