BioNike Defence Mat Rebalancing Astringent Lotion 200ml
BioNike

BioNike Defence Mat Rebalancing Astringent Lotion 200ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,850.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Pa alkool, ky toner është ideal për të normalizuar yndyrën e lëkurës, miimizuar poet e saj  si dhe për të parandaluar imperfeksionet  e saj. Përbërësit astringjentë dhe pastrues përfshijnë parandalimin e papërsosmërive dhe thithin djersën dhe vajin me tepricë, duke e lënë lëkurën mat, të freskët dhe të butë.

    Përdorimi: Përdorni një pambuk për të vendosur produktin në fytyrë dhe qafë. Shmangni përdorimin në zonën e konturit të syve.

    Përbërësit: aqua (water), butylene glycol, pentylene glycol, sorbitol, PEG-40 hydrogenated castor oil, hydroxyacetophenone, caprylyl glycol, glycerin, sodium PCA, spiraea ulmaria extract, zinc PCA, sodium lactate, hamamelis virginiana flower water, rosa centifolia flower water, lactic acid, polyquaternium-7, sodium hydroxide, trisodium ethylenediamine disuccinate.


    Shpërndaje