BioNikde Nutri Hair Shampo 200ml
BioNikde Nutri Hair Shampo 200ml
BioNike

BioNikde Nutri Hair Shampo 200ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,350.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Shampo për flokë të lyer e të dëmtuar. Ndihmon në ruajtjen e ngjyrës sa më gjatë, ushqen, mbron dhe i jep shkëlqim flokut .

Përmban: Vaj shege, ekstrakte frutash dhe silikone speciale , të cilat i japin volum dhe shkëlqim flokut dhe ruajne ngjyrën e tij.

Përdorimi: Vendoseni në flokë të lagur, masazhojeni butë dhe shpëlajeni tërësisht.

Përbërësit: aqua (water), sodium myreth sulfate, disodium cocoamphodiacetate, cocamidopropylamine oxide, lauryl glucoside, styrene/acrylates copolymer, dimethicone, acrylates copolymer, caprylyl glycol, betaine, pentylene glycol, citric acid, hydroxypropyl guar hydroxypropyltrimonium chloride, creatine, silicone quaternium-22, butylene glycol, cocos nucifera oil (cocos nucifera (coconut) oil), olea europaea fruit oil (olea europaea (olive) fruit oil), vegetable amino acids, fructose, punica granatum seed oil, arginine, malic acid, hydroxyacetophenone, polyglyceryl-3 caprate, dipropylene glycol, propylene glycol, cocamidopropyl betaine, ethylhexylglycerin, citrus aurantium dulcis juice (citrus aurantium dulcis (orange) juice), actinidia chinensis fruit juice (actinidia chinensis (kiwi) fruit juice), citrus paradisi juice (citrus paradisi (grapefruit) juice), pyrus malus juice (pyrus malus (apple) juice), palmitamidopropyltrimonium chloride, prunus amygdalus dulcis seed extract (prunus amygdalus dulcis (sweet almond) seed extract), trideceth-9, trisodium ethylenediamine disuccinate, parfum (fragrance).


Shpërndaje