Bioderma Sebium Gel Moussant 200ml
Bioderma Sebium Gel Moussant 200ml
BIODERMA

Bioderma Sebium Gel Moussant 200ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,995.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Pastron thellësisht, zvogëlon deri në eleminim yndyrën e tepërt si dhe ul prirjen për akne. I përshtatshëm për lëkura mikse ose të yndyrshme.

 • Pastron butësisht
 • Ul prodhimin e tepërt të sebumit
 • Mban poret të lira, i mbron nga bllokimi
 • Garanton një lëkurë të mire dhe tolerance të mirë në sy
 • Pastrues pa sapun
 • Nuk shkakton tejtharje
 • Sébium Gel moussant mund të përdoret edhe si një shkumë rroje.

Përdorimi: Vendoseni në lëkurë të lagur. Masazhojeni lehtë dhe më pas shpëlajeni mirë.

Përbërësit: AQUA/WATER/EAU, SODIUM COCOAMPHOACETATE, SODIUM LAURETH SULFATE, METHYLPROPANEDIOL, DISODIUM EDTA, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, ZINC SULFATE, COPPER SULFATE, GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT, PEG-90 GLYCERYL ISOSTEARATE, LACTIC ACID, LAURETH-2, POTASSIUM SORBATE, SODIUM CHLORIDE, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, FRAGRANCE (PARFUM).

Formulimi: 

 • Me aromë
 • Hipoalergjik
 • Pa parabene
 • Pa sapune
 • Pa ngjyrues
 • I testuar dermatologjikisht

Shpërndaje