Bioderma PhotoDerm Spot SPF 50+ 30ml
BIODERMA

Bioderma PhotoDerm Spot SPF 50+ 30ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,510.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli që specifikisht parandalon hiperpigmentimin. Photoderm SPOT përmban glabridin: i derivuar nga ekstrakti i jamballit, kjo molekulë është e njohur për inhibimin e tirozinazes, një enzimë kyç në melanogjenezë. Meqenëse prodhimi i melaninës ngadalësohet, Photoderm SPOT parandalon njollat dhe shenjat. Për më tepër, krahas filtrave UVA/UVB, Photoderm SPOT ofron mbrojtje të brendshme biologjike: Cellular Bioprotection™. Kjo patentë ekskluzive ruan dhe stimulon imunitetin e lekurës gjatë ekspozimit në diell. Rezistent ndaj ujit

Përdorimi: Aplikojeni para ekspozimit në diell, rivendoseni disa herë gjatë ditës.

Formulimi:

  • Pa parfum
  • Pa paraben
  • Hipoalergjik
  • Jo komedogjenik

Shpërndaje