Bioderma Hydrabio Serum 40ml
Bioderma Hydrabio Serum 40ml
BIODERMA

Bioderma Hydrabio Serum 40ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,565.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Bioderma Hydrabio Serum-Kujdes hidratues i përditshëm për lëkurën shumë të dehidratuar. Rritni shkëlqimin natyral të lëkurës tuaj me Serumin Hydrabio, i cili funksionon më mirë me lëkurat e thata dhe të ndjeshë të fytyrës. Formuluar me niacinamide ushqyese, ky serum punon për të lehtësuar butësisht thatësinë dhe dehidratimin. Gjithashtu është një bazë shumë e mirë make up-i.

Përdorimi: Për një efekt hidratues intensiv, të menjëhershëm dhe të qëndrueshëm, Hydrabio Serum mund të përdoret një herë ose dy herë në ditë, shtatë ditë në javë.

Përbërësit: Aqua/Water/Eau, Glycerin, Xylitol, Sodium Polyacrylate, Mannitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Laminaria Ochroleuca Extract, Niacinamide, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trideceth-6, Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Sodium Hyaluronate, Hexyldecanol, Caprylic/ Capric Triglyceride, Disodium Edta, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Fragrance (Parfum).

Formulimi: 

  • Hipoalergjik
  • Jo komodogjenik
  • I testuar dermatologjikisht

 


Shpërndaje