Bioderma Atoderm Lait Hydratant 200ml
BIODERMA

Bioderma Atoderm Lait Hydratant 200ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,040.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Qumështi Hidratues për trupin, që ka një formulë mbrojtëse dhe hidratuese, e pasuruar me kristale të lëngshme, e cila garanton rezultate ultra-hidratues dhe afatgjata. Teksturë jo vajore, që përhapet lehtë dhe depërton shpejt. Lëkura mbetet e butë dhe e hidratuar. Ideal për lëkura të thata dhe sensitive.

Përdorimi: Vendosni qumështin Atoderm në lëkurën tuaj pas larjes.

Formulimi:

  • Formulë aromatike
  • Pa paraben
  • Hipoalergjik
  • Jo-komedogjene
  • I testuar dermatologjikisht

Shpërndaje