Bioderma Atoderm Gel Douche 500ml
Bioderma Atoderm Gel Douche 500ml
BIODERMA

Bioderma Atoderm Gel Douche 500ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,970.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Bioderma Atoderm Gel Douche është një xhel shumë i butë dushi i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. Falë agjentëve të saj hidratues pastron lëkurën duke respektuar ekuilibrin e saj hidrolipidik. Nuk përmban sapun dhe arrin të lërë një ndjesi butësie dhe kujdesi në lëkurë, duke zvogëluar tensionin dhe ndjesinë e tërheqjes nga lëkura e thatë. Ngjyra e saj blu është natyrale, pa shtimin e ngjyrave. Në përdorim, shndërrohet në shkumë kremoze, e cila shpëlahet në mënyrë të përsosur, mbron dhe qetëson lëkurën.

Përdorimi: Ne ju rekomandojmë që ta përdorni në lëkurë të lagur duke bërë shkumë të pasur dhe të shpëlaheni plotësisht me ujë të vakët.

Përbërësit: Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Glycerin, Methylpropanediol, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Disodium Edta, Citric Acid, Capryloyl Glycine, Copper Sulfate, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Niacinamide, Glucose, Fructooligosaccharides, Mannitol, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Rhamnose, Ascorbyl Palmitate, Fragrance (Parfum).

Formulimi: 

  • Ngjyrë natyrale
  • Pa sapun
  • Aromë delikate
  • Tolerancë max nga lëkura
  • I testuar dermatologjikisht.Shpërndaje