Balsam organik për gjirin
Mustela

Balsam organik për gjirin

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,200.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

I çertifikuar organik, me përbërës 100% natyralë. Ai mbron kokat e gjirit, i zbut dhe ndihmon në riparimin e lëkurës, duke lejuar mamatë e reja të ushqejnë me gji në qetësi të plotë.

  • Mbron kokat e gjirit
  • Zbut ndjesinë e diskomfortit
  • Ndihmon në riparimin e lëkurës pas ushqyerjes me gji

Shpërndaje