ARTELAC SPLASH
Bauch+Lomb

ARTELAC SPLASH

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,300.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Artelac Splash ështe një solucion për sy pa konservantë që përmban 0,24% acid hialuronik i cili hidraton sytë e thatë, të lodhur dhe të stresuar. Rifreskon dhe qetëson sytë e thatë në mënyrë natyrale dhe largon simptomat e lidhura me sytë e lodhur e që lotojnë.

Artelac Splash është i përshtatshëm për të njomur dhe hidratuar lentet e kontaktit gjatë përdorimit, duke përmirësuar ndjeshëm komfortin gjatë gjithë ditës. Control Grip System garanton një përdorim të sigurtë dhe një dozim preciz të pikave në sy.

Përmban 30 flakoncina.
Shpërndaje