Aloe Fresh
ESI

Aloe Fresh

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 800.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Aloe Fresh është një shpëlarës goje me origjinë natyrore, me antibakterial, e formuluar me një kombinim unik të përbërësve aktivë natyral. Redukton kariesin, aromën e keqe, mbron mishrat e dhembëve dhe vetë dhëmbët nga dëmtimi. Formuluar duke përdorur përbërës me origjinë natyrale pa sakarin, fluor, SLS dhe paraben. E përshtatshme për të rritur dhe fëmijë mbi 6 vjeç.

Mbush tapën matëse deri në gjysëm dhe shpëlaj gojën për rreth 30 sekonda, para ose pas larjes normale të dhëmbëve.


Shpërndaje