Aesthetico Suncare Sensitive Fluid SPF50+ 100ml
Aesthetico Suncare Sensitive Fluid SPF50+ 100ml
Aesthetico

Aesthetico Suncare Sensitive Fluid SPF50+ 100ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 5,990.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

 Krem mbrojtës nga dielli që ofron mbrojtje te lartë nga rrezet UV për të gjitha tipet e lëkurave dhe ato më sensitive. Ky krem mbron lëkurën në saj të kombinimit të filtrave të ndryshëm. Përdorimi i tij ul rrezikun për dipigmentim

Përdorimi: Aplikonjeni 20-30 minuta para çdo ekspozimi në diell dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë. Shmangni diellin intensiv të mesditës. Sasi më të vogla zvogëlojnë performancën mbrojtëse. Përdorni shumë herë, veçanërisht pasi të jeni në ujë, të thaheni ose të djersiteni. Mos kaloni shumë kohë në diell pavarësisht përdorimit të një kremi kundër diellit.

Përbërësit: AQUA, Ethylhexyl salicylate, DICAPRYLYL CARBONATE, DICAPRYLYL ETHER, GLYCERIN, OCTOCRYLENE, Butyl methoxydibenzoylmethane, BIS Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl TRIAZINE, diethylhexylbutamidotriazone Triazone, Phenylbenzimidazolesulphonic ACID TITANIUM DIOXIDE (NANO), Panthenol, PHENOXYETHANOL, Sodium Stearoyl Glutamate, Glyceryl Stearate , PENTAERITRITYL DISTEARATE, Butyrospermum Parkii Butter, TOCOPHERYL ACETATE, aminomethyl propanol, CETEARYL ALCOHOL, ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, Microcrystalline cellulose, Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, cELLULOSE GUM, DIETHYLHEXYL Sodium Sulfosuccinate, Caprylyl glycol, Disodium Phosphate, bisabolol, piroctone OLAMINE, CYCLOHEXASILOXANE, PROPYLENE GLYCOL, SILVER CHLORIDE, ALUMINA, SIMETHICONE


Shpërndaje