Aesthetico Revitalizing Foam 125ml
Aesthetico Revitalizing Foam 125ml
Aesthetico

Aesthetico Revitalizing Foam 125ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,370.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Shkuma pastruese me efekt anti-age , teksturë innovative dhe shumë e butë. AESTHETICO Active Foam, pastrues i thellë me përbërës aktivë, pjesë e një gjenerate të re, që realizojnë një pastrim në thellësi. Prania e acidit glikolik dhe acidit salicilik e bëjnë këtë produkt të përshtatshëm për lëkura që kanë nevojë për rivitalizim. Rigjenerimi i mantelit të lëkurës realizohet falë vlerave optimale të pH duke i dhënë asaj pamjen e një lëkure sa me të kuruar.
Përfitimet e saj janë: 

  • Pastrues aktivizues dhe rigjenerues me acid glikolik 2%.
  • Përmirëson cilësinë e lëkurës
  • Stimulon procesin e rigjenerimit të lëkurës dhe ka një efekt të lehtë keratolitik. 

Përdorimi: Për pastrim ditor përdorni këtë mëngjes dhe mbrëmje dhe masazhojeni lehtë me lëvizjet e gishtave. Lani atë pas një kohe të shkurtër me ujë të vakët.

Përbërësit: AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, BUTANE, GLYCOLIC ACID, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, PROPANE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE, BENZALATE, PARAINYL, LEMONYL, BENZYL, SALFUME


Shpërndaje