Aesthetico Refresh&Care face 200ml
Aesthetico

Aesthetico Refresh&Care face 200ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,310.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Tonik stabilizues i vlerave të pH .Bisabololi dhe Alantoina qetësojnë lëkurën gjithashtu kanë efekt anti-inflamator .Ky tonik kompleton pastrimin në thellësi të fytyrës. Përqindja e ulët e alkoolit ( 5%) e bën atë një produkt te lehtë për lëkurën por dhe një after shave të butë edhe në rastet kur në pjesën e mjekërs ka folikulite. Indikohet në lëkurat sensitive,akne,lëkurë të maturuar,në trajtimet me acide të frutave. 

Përdorimi: Pas pastrimit të përshtatshëm për llojin e lëkurës, aplikoni tonikun në një fletë pambuku ose në pëllëmbën e dorës dhe shpërndani butësisht në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Përbërësit: AQUA, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, HAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) WATER, BISABOLOL, HAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) BARK / LEAF / LEAF / TWIG EXTRIL-40, ACID, POTASSIUM HYDROXIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LACTIC ACID, ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID, PERFUME, CITRIC ACID


Shpërndaje