Aesthetico Phytocare Face 50ml
Aesthetico Phytocare Face 50ml
Aesthetico

Aesthetico Phytocare Face 50ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,930.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Xhel-krem sebum rregullues per lekura mikse dhe te yndyrshme, me tendence akneike, seborroike dhe tendencë për komedone. Mund të përdoret pas peeling kimik dhe pitiriasis versikolor. Permbajtja: ekstrakte sabal, acid salicilik, bisabolol, pantenol, vaj avokado.

Përdorimi: Vendosni Phytocare AESTHETICO pas pastrimit të butë me AESTHETICO Active Foam dhe Refresh&Care, si kujdes dite dhe nate.

Përbërësit: AQUA, CETEARYL ISONONANOATE, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, GLYCERIN, POLYGLYCERYL-3 DICITRATE / STEARATE, DICAPRYLYL ETHER, TOCOPHERYL ACETATE, PANTHENOL, ZINC PCA, BALICYLANOL, ZINC PCA, BALICYLANOL, ZINC PCA, BALICYLANOL ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE / VP COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, BENZOIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, LECITHIN, TOCOPHEROL, ALCOHOL DENAT., ETHYLHEXYL GLYCERIN, PERFUME


Shpërndaje