Aesthetico Med Urea Cream Body 100ml
Aesthetico

Aesthetico Med Urea Cream Body 100ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,230.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem Specifik për lëkura të thata dhe shumë të thata me 10% ure. Kombinimi i glicerinës dhe ures-së (10%) hidraton lëkurën dhe e mbron atë nga tharja. I përshtatshëm për lëkura që kanë një barrierë të dëmtuar. Ideal si pjesë e terapisë për lëkurat që kanë tendencë të zhvillojnë dermatit. Përdorimi sjell përmirësim të barrierës epidermiale dhe favorizim të formimit të lipideve të saj. Ideal për thembra të çara.

Përdorimi: Vendosni kremin 1 deri në 2 herë në ditë.

Përbërësit: AQUA, GLYCERIN, UREA, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Stearate, DICAPRYLYL ETHER, CETEARYL ALCOHOL, POTASSIUM LACTATE, cetyl dimethicone, Cyclopentasiloxane, LACTIC ACID, SODIUM Stearoyl Glutamate, Piroctone OLAMINE, TITANIUM DIOXIDE, DIETHYLHEXYL SODIUM SULFOSUCCINATE, PROPYLENE GLYCOL, SILVER CHLORIDE , BISABOLOL


Shpërndaje