Aesthetico Active Foam 200ml
Aesthetico

Aesthetico Active Foam 200ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,590.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Pastues i thellë, me përbërës aktivë, pjesë e një gjenerate të re, që realizojnë një pastrim në thellësi. Prania e acidit glikolik dhe acidit salicilik e bëjnë këtë produkt të përshtatshëm për lëkura që kanë nevojë për rivitalizim. E përshtatëshme si terapi shoqëruese për aknet dhe shumë ideale për trajtimet me acide te frutave. Indikohet në akne, rozace, ekzema seborroike, komedone, pore të zmadhuara dhe lëkurë te maturuar.

Përdorimi: Për pastrimin e përditshëm, përhapni shkumën në lëkurën e fytyrës në mëngjes dhe në mbrëmje dhe masazhojeni butësisht me majat e gishtave. Pas një kohe të shkurtër ekspozimi, lajeni atë me ujë të vakët.

Përbërësit: AQUA, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, PROPYLENE GLYCOL, COCAMIDOROPYL BETAINE, GLYCOLIC ACID, SALICYLIC ACID, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLUMORIDE, SODX SOD


Shpërndaje